Jedenasta odsłona kalendarza adwentowego bukmachera Etoto przynosi nam bonus w wysokości 10 PLN. Co trzeba zrobić, żeby móc z niego skorzystać?

10 PLN od Etoto tylko dziś!
10 PLN od Etoto tylko dziś!

Niezbędnym warunkiem do udziału w akcji specjalnej legalnego bukmachera jest posiadanie u niego swojego konta, więc jeśli jeszcze go nie masz, nie będziesz mógł skorzystać z premii.

Chyba, że zdecydujesz się je otworzyć, co nie powinno zajęć więcej niż parę minut. Wszystko odbywa się online bez wychodzenia z domu. Formularz rejestracyjny znajdziemy na portalu internetowym Etoto.

Rejestracja jest oczywiście całkowicie darmowe, tak jak późniejsze użytkowanie konta bukmacherskiego. Mało tego, na nowych graczy czeka też specjalna oferta powitalna oraz inne dostępne promocje.

Jeśli jesteś już posiadaczem wspomnianego konta, to wystarczy, że zawrzesz dziś, we wtorek 11 grudnia, zakład wielokrotny a premia w wysokości 10 PLN trafi na Twoje konto bonusowe bez względu na to czy kupon będzie wygrany, czy też nie.

Do akcji bonusowej kwalifikują się tylko te zakłady, których kurs łączny to przynajmniej 2,00 a jednostkowy nie jest mniejszy od 1,20. W przypadku obrotu bonusem, który musi być czterokrotny te wartości muszą osiągnąć kolejno 2,20 i 1,30.

W zasadzie to wszystko, co musisz wiedzieć o dzisiejszej ofercie specjalnej Etoto. Pamiętaj jednak, że podobne okazje czekają graczy tej marki codziennie, aż do 26 grudnia włącznie, więc warto odwiedzać stronę internetową tej marki. 

TU ZNAJDZIESZ KALENDARZ ADWENTOWY Etoto – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.