Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera Totolotek to jest dobra okazja, aby je założyć. Ponieważ za sam proces rejestracji i poprawnej weryfikacji konta, operator przyznaje Freebeta w wysokości 20 PLN.

Promocja jest skierowana i dotyczy tylko tych graczy, którzy nie dokonali jeszcze rejestracji na stronie bukmachera. Wszystkie próby oszustwa i wyłudzenia będą skutkować usunięciem konta.

Warto jest również podkreślić, że bukmacher przyznaje freebeta niezależnie od depozytu. Bowiem nie musimy nawet dokonać żadnej wpłaty, aby uzyskać bonus.

Po dokonaniu rejestracji oraz pomyślnej weryfikacji bukmacher przyzna Freebeta w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady z oferty bukmachera. Można dokonać zakładów zarówno przedmeczowych jak i na żywo.

Bukmacher dopuszcza zagranie zarówno kupony pojedynczego jak i wielozdarzeniowego. Ilość zdarzeń na kuponie również jest dobrowolna, ale bukmacher wymaga od nas, żeby łączny kurs na kuponie nie był mniejszy niż 2.00.

Aby wypłacić bonus należy najpierw musimy go obrócić trzykrotnie.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.