Ciekawą propozycję za dokonanie rejestracji daje bukmacher Totalbet. Bowiem wystarczy przejść pozytywnie proces weryfikacji, a bukmacher przyzna nam freebeta w wysokości 25 PLN.

Pierwszym krokiem jest dokonanie rejestracji na stronie bukmachera https://totalbet.pl/ . Trzeba tam podać dokładne dane osobowe, ponieważ następnie musimy przejść pozytywnie proces weryfikacji. Jak okaże się pozytywny to bukmacher przyzna nam Freebeta w postaci 25 PLN.

Freebet zostanie przyznany do zagrania elektronicznego kuponu. Będzie on znajdował się w prawnym dolnym rogu. Zawsze można sprawić stan konta freebetowego, wystarczy wejść w zakładkę Moje konto -> Freebety.

Jak chcemy skorzystać z bonusu to musimy dokonać zawarcia kuponu. Bukmacher dopuszcza dwie opcje: tzw. singel oraz AKO. Jednak w obu opcjach kurs musi wynieść przynajmniej 2.00!! Następnie trzeba z z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.

Po weryfikacji kuponu jak okaże się on zwycięski to wygraną możemy wypłacić bądź grać dalej. Bukmacher nie wymaga od graczy dodatkowych obrotów.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.