Jeżeli interesujesz się E – Sportem i lubisz obstawić sporty wirtualne to nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką ma na najbliższe dni bukmacher LvBet. A mianowicie dla swoich graczy rozdaje 40 PLN.

A co zrobić, żeby otrzymać bonus?
Należy do niedzieli 30 grudnia dokonać zakładu za przynajmniej 100 PLN na E Sport po kursie minimalnym 1.5. Jednak bukmacher dopuszcza jedynie granie środkami własnymi. Jak dokonamy zakładu poprzez freebety bądź inne środki bonusowe automatycznie jesteśmy wykluczeni z promocji.

Jedna osoba może dostać maksymalnie dostać jeden bonus. Zakłady można zawierać na lvbet.pl, wersji mobilnej lvbet.pl oraz aplikacji mobilnej bukmachera. Bonus pojawi się na naszym koncie 31 grudnia, maksymalnie do godziny 17:00.

Jeżeli chcemy wypłacić bonus musimy dokonać pięciokrotnego obrotu kwotą otrzymanego bonusu. Bukmacher zastrzega, że można typować jedynie sporty wirtualne. Czas na obrót bonusem mamy 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.