Już od wtorku będziemy mogli emocjonować się po przerwie zimowej rozgrywkami Ligi Mistrzów. A na pewno będzie czym, ponieważ wracają elitarne rozgrywki w świecie futbolu, w którym hitów nie zabraknie. Więc warto jest skorzystać z promocji jaką przewidział bukmacher Totolotek, który zwiększa wygrane swoim graczom.

A w tej promocji mogą skorzystać gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Udziału w tej promocji nigdzie nie trzeba zgłaszać. Wystarczy, że spełnimy warunki kuponu, jakie obowiązują w tej promocji.

Na kuponie musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie z oferty na Ligę Mistrzów. A na pewo jest z czego wybierać tym bardziej, że we wtorek czeka nas hit: Manchester United vs PSG. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.06. Natomiast łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00.

Środki za jakie kupon muszą pochodzić z salda głównego. Bukmacher wyklucza kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe bądź freebety. Lecz trzeba pamiętać, że minimalna stawka kuponu musi wynieść minimum 20 PLN.

Bukmacher wyklucza natomiast kupony systemowe. Z promocji są również wkluczone kupony, na których doszło do unieważnienia zdarzenia lub zwrotu stawki.

A do tego jak kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększa Twoją wygraną o 14%.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

______

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.