Po dwóch dniach pełnych emocji związanych z Ligą Mistrzów przed nami spotkania Ligi Europy,gdzie dzisiejszego wieczoru poznamy wszystkie drużyny, które zobaczymy na wiosnę w tych rozgrywkach. Bukmacher LvBet z tej okazji ma bonus, a mianowicie daje 7% więcej ze specjalnej puli od wygranej. Jakie warunki trzeba spełnić,żeby w razie powodzenia cieszyć się większa wygraną? Szczegóły promocji można znaleźć poniżej:

Promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 13 grudnia. Pod uwagę brane są jedynie pojedynki ze spotkań piłkarskiej Ligi Europy. Jest z czego wybierać, ponieważ oferta na te mecze jest bogata.

Ta  promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych z aplikacji mobilnej. Pobrać ja można bez żadnych problemów ze strony bukmachera.Kupony zawarte z strony internetowej bądź też mobilnej nie biorą udziału w promocji.

Jest to jedyny warunek, aby skorzystać z promocji od LvBet. Ponieważ nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. A kupon zawarty na spotkania Ligi Mistrzów z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Nie masz konta wLvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.