Wtorek i środa to emocje przede wszystkim związane z piłkarską Ligą Mistrzów, gdzie poznamy wszystkie drużyny, które zagrają w 1/8 tych prestiżowych spotkań. W związku z tym bukmacher Lvbet proponuje typować pojedynki tych rozgrywek  i z tej okazji ma Bonus. Jaki? Szczegóły poniżej.

Operator daje 14% więcej wygranej  ze specjalnej puli od kuponów wygranych.Warto jest pamiętać, żeby skorzystać z promocji trzeba wytypować spotkania jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 11 grudnia. Warto jest jednak podkreślić, że pierwsze spotkania ruszają już o godzinie 18:55.

Ta  promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych z aplikacji mobilnej. Pobrać ja można bez żadnych problemów ze strony bukmachera. Kupony zawarte z strony internetowej bądź też mobilnej nie biorą udziału w promocji.

Jest to jedyny warunek, aby skorzystać z promocji od LvBet. Ponieważ nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. A kupon zawarty na spotkania Ligi Mistrzów z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Niemasz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.