Betclic jest to bukmacher, który swoje usługi udostępnia od 2005 roku. Powstał we Francji, ale skutecznie podbija też polski rynek. Zanim jednak polscy gracze dostali szansę swobodnie dokonywać w tym miejscu zakładów, musieli długo poczekać na taką możliwość, a w tym czasie firma podbijała serca użytkowników z całej Europy. Na szczęście od 2019 roku my też możemy się cieszyć ofertą zakładów w Betclic.

betclic polska bonus za darmo
Bukmacher Betclic bonus bez depozytu, opinie zawodowych typerów

Betclic strona internetowa

Strona internetowa bukmachera Betclic jest czytelna, intuicyjna, bardzo dobrze wykonana. Nie ma na niej zbędnych reklam, natłoku promocyjnych banerów czy innych tego typu rzeczy, które tylko odwracają uwagę od rzeczywistej gry. Na stronie www.betclic.pl dominuje intensywnie czerwony kolor, który przyciąga uwagę i w ten sposób podkreśla przekaz treści. Rozmieszczenie poszczególnych elementów jest mądrze przemyślana, nikt nie powinien mieć żadnych problemów z natychmiastowym odnalezieniem się w tym miejscu i tworzeniem kuponów.

Ciekawe bonusy powitalne przyciągają nowych graczy do założenia sobie swojego konta w Betclic. Na co możemy liczyć? Dostajemy możliwość zakładu bez ryzyka do 500 złotych (ze specjalnym kodem promocyjnym „KOD550” otrzymujemy nawet 550 złotych). Kwota tego bonusu na start zależy od wysokości naszego depozytu, więc jest zależna od nas samych.

Szkoda, ze Betclic nie zdecydował się na bonus bez depozytu, gdyż sprawiłoby to, ze bukmacher ten byłby absolutną czołówką w Polsce.

betclic polska bonus na rok 2020
Darmowy bonus legalnego bukmachera Betclic w Polsce

Betclic cashout co to jest?

Bukmacher Betclic oferuje nam bardzo przydatną opcję Cashout, polegającą na wycofaniu naszych pieniędzy przed wydarzeniem lub podczas jego trwania. Sprawdza się to w bardzo wielu przypadkach, nic więc dziwnego że coraz więcej firm proponuje go w swojej ofercie. Wystarczy wyobrazić sobie, że jest osiemdziesiąta minuta spotkania piłki nożnej i nasza drużyna wygrywa – zgodnie z tym, co obstawiliśmy.

My jednak decydujemy się nie ryzykować i wypłacamy nasze środki i część wygranej sumy (proponowanej nam przez bukmachera) i dzięki temu oglądamy resztę spotkania już spokojniejsi. Może się wtedy okazać, iż decyzja była bardzo słuszna – zespół, któremu kibicowaliśmy, stracił gola w ostatniej chwili i gdyby nie nasz wcześniejszy ruch, stracilibyśmy właśnie wszystkie pieniądze. W taki oto sposób Cashout pomogą nam ustrzec się przed wyjątkowo niespodziewanymi sytuacjami, jakie mają miejsce w sporcie, niezależnie od dyscypliny. 

Rejestracja w Betclic Polska

Rejestracja w Betclic jest bardzo prosta i szybka – nie poświęcimy na to zbyt dużo naszego czasu. By założyć konto potrzebujemy tylko naszych podstawowych danych – jak imię, nazwisko czy numer pesel. Na tym etapie nie jest nam potrzebny ani numer konta bankowego, ani skan dowodu osobistego – wymagania, jakie stawiają przed nami inne firmy bukmacherskie. Dzięki temu nie musimy się martwic już przy samej rejestracji o to, że zobowiązujemy się do czegoś poważnego lub że ktoś ma w użyciu ważne dla nas dane osobowe – możemy na spokojnie zająć się tylko i wyłącznie grą. Bo przecież właśnie po to zakładamy konto.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Dodatkowo 1200 PLN za pierwsza wpłatę. Żeby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Mimo podstawowych wymagań podczas rejestracji mamy pełny dostęp do wszystkich ofert bukmachera, możemy tworzyć kupony, wpłacać i wypłacać środki i tym podobne. Konto w takim przypadku ważne jest przez 90 dni od rejestracji, potem musimy uzupełnić je dodatkowymi informacjami. Mamy więc trzy miesiące na to, by zapoznać się ze wszystkimi ofertami i zdecydować, czy usługi tego bukmachera są odpowiednio dla nas stworzone. 

Betclic kursy bukmacherskie, oferta zakładów

Kursy na spotkania prezentują się w Betclic bardzo dobrze i mogą bez problemu konkurować pod tym względem z innymi firmami na rynku. A wiadomo, że im wyższe kursy tym większa możliwa wygrana, a to najlepsza wiadomość dla każdego gracza. 

Liczna oferta zakładów na żywo naprawdę ma nam dużo do zaproponowania. Przede wszystkim – zakłady odbywają się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu – dosłownie na okrągło. Nie ma juz takiej możliwości, by gdzieś na świecie nie odbywało się jakieś wydarzenie, które mogłoby nas zainteresować. To oznacza, że możemy grać kiedy tylko zechcemy, gdy znajdziemy jakąś wolną chwilę w naszym kalendarzu i chcemy ją poświęcić na szybkie wzbogacenie się i przeżycie przy okazji naprawdę wielkich emocji. Ułatwia nam to też aplikacja mobilna., która według opinii zawodowych typerów jest najlepsza ze wszystkich.

Nie ruszamy się z domów bez telefonów komórkowych i wreszcie jest szansa na to, by przekuć to zachowanie na coś bardzo pozytywnego. Nieważne czy stoimy w korku, czekamy w kolejce do lekarza czy zwyczajnie nudzimy się w przerwie między wykładami na uczelni – zawsze możemy sięgnąć po komórkę i zająć się czymś niezwykle interesującym, zamiast przeglądania zdjęć słodkich kotów.

Oferta Betclic obejmuje ponad 40 dyscyplin – tych najbardziej popularnych jak piłka nożna czy siatkówka, po te niszowe – żeglarstwo czy golf. Każdy fan sportu znajdzie tu dyscyplinę, którą uwielbia i w której może stać się prawdziwym ekspertem – przy okazji udowodnić swoją wiedzę znajomym czy bliskim, a także wygrać niemałą sumę pieniędzy.

Betclic jest bardzo dobrym bukmacherem na naszym rynku, oferuje wysokie kursy, przejrzyste zasady zakładów, daje swoim użytkownikom szansę na grę przez całą dobę, dbając przy tym o ich komfort i bezpieczeństwo. Rejestracja jest bardzo prosta i przejrzysta, więc nic nie stoi nowym graczom na przeszkodzie, by wypróbować też ten serwis.