Betclic – co warto wiedzieć o tym popularnym bukmacherze?

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Betclic to firma bukmacherska, która jest naprawdę coraz częściej wybierana przez Klientów. Ty także chcesz mieć tam konto internetowe? Jeszcze przed dokonaniem rejestracji możesz przeczytać kilka najważniejszych faktów o Betclic. Dzięki temu masz okazję utwierdzić się w przekonaniu, że jest to rzeczywiście godny zaufania podmiot hazardowy…

Jak założyć konto?

Zastanawiasz się, jak można obstawiać w Betclic? Ta firma bukmacherska (która jest oczywiście legalna) oferuje dwa najważniejsze sposoby na tej płaszczyźnie. Możesz bowiem m.in. obstawiać przez sieć. Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy, to będzie to znakomity wybór. Nie ma problemu, aby także obstawiać dzięki skorzystaniu z aplikacji mobilnej. Chcesz grać nie tylko u siebie? Często jesteś bowiem poza domem lub mieszkaniem? W takim razie aplikacja Ci się przyda. Jak z niej skorzystać? Zawsze możesz wybrać kontakt z Betclic Polska… Tam dowiesz się kluczowych informacji, jak krok po kroku zająć się tym zagadnieniem. Ogólnie zakładanie konta, czy pobieranie apki to procesy szybkie i intuicyjne. Błyskawicznie się zatem z nimi uporasz. Co do tego aspektu nie mamy wątpliwości. Gdybyś jednak, mimo wszystko, miał jakieś pytania, to zawsze warto skorzystać z pomocy osób pracujących na co dzień w Dziale Obsługi Klienta (tego bukmachera internetowego). Merytoryczne odpowiedzi są udzielane bardzo szybko.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jak skorzystać z cashbacku?

Chcesz rozpocząć z przytupem przygodę z tym bukmacherem online? Warto zaznaczyć, że firma Betclic zapewnia zaś świetny bonus na start! Nie masz pojęcia, jak go zdobyć? To wcale zaś nie jest takie trudne, jak może Ci się wydawać na samym początku. W pierwszej kolejności musisz założyć konto. W czasie wykonywania tego prostego, szybkiego zadania należy wpisać „B550”. To specjalny kod promocyjny. Następnie należy wpłacić pieniądze. Maksymalnie możesz otrzymać cashback do 550 PLN. Jak widać, zagwarantowanie sobie tego bonusu wcale nie jest takie trudne, jak wielu osobom się wydaje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bogata oferta – co możesz grać w tym bukmacherze?

Naprawdę rozmaite wydarzenia. Wszak Betclic słynie z tego, że zapewnia Klientom świetne usługi nie tylko na płaszczyźnie bonusowej. Warto zaznaczyć, że możesz obstawiać przeróżne wydarzenia – sportowe, rozrywkowe, finansowe, polityczne itp. Do Twojej dyspozycji są zakłady przedmeczowe oraz live. Nie brakuje wariantów krótkoterminowych, jak i długoterminowych. Nie wiesz, gdzie obstawia się walki Fame MMA? Właśnie na stronie internetowej bukmachera Betclic. I tylko tam. W końcu ta firma bukmacherska to jeden ze sponsorów Fame MMA. Jeśli zatem chcesz typować walki w ramach tej federacji, to musisz mieć tam konto. Co jeszcze jest oferowane? Są to np. gry karciane. Nie da się zaś ukryć, że to zawsze jakaś odskocznia od standardowych zakładów bukmacherskich. Co więcej, Betclic nie zamierza spoczywać na laurach. Ten podmiot hazardowy regularnie dodaje bowiem do oferty nowe, atrakcyjne propozycje.