Promocję bezpieczny zakład dla swoich graczy oferuje bukmacher Totalbet. Ponieważ jeżeli spełnisz warunki promocji, a do tego okaże się, że Twój kupon będzie miał jeden błąd to bukmacher przyzna Ci kwotę w jakiej dokonałeś zawarcia kuponu.

Udział w tej promocji jest automatyczny. Nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że posiadamy zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także dokonaliśmy przynajmniej jednego depozytu. A do tego kupon będzie spełniał poniższe warunki.

Stawka, za jaką musi zostać zawarty kupon nie może być mniejsza niż 10 PLN. I do tego musi pochodzić z salda głównego. Bukmachera zabrania grania freebetami bądź innymi środkami bonusowymi.

Minimalna ilość zdarzeń znajdujących się na kuponie musi wynieść minimum 10. Jednak może na kuponie znaleźć się więcej zdarzeń. Bukmacher zabranie grania systemem w tej promocji.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejsze niż 1.20. Jeżeli okażę się, że typ zostanie rozliczony, jako zwrot, to zdarzenie będzie zaliczone do promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego jak Twój kupon będzie miał jeden błąd, np. zostaną trafione 9 z 10 zdarzeń to bukmacher zwróci Ci stawkę, za jaką dokonałeś zawarcia kuponu.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.