Interesujesz się boksem? To nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera Forbet, który to zmniejsza ryzyko przegranej na dzisiaj walki Artura Szpilki z Chisorą. Jeżeli okaże się, że Polak przegra bukmacher dokona zwrotu stawki.

Forbet zmniejsza przegraną na walkę Szpilka vs Chrisora

Forbet zmniejsza przegraną na walkę Szpilka vs Chrisora

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest do dnia 20 lipca do momentu rozpoczęcia się walki Szpilka vs Chisora. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się JEDNIE typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Szpilki.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Kupon musi zostać zagrany za równą kwotę, tj. 199 PLN lub 299 PLN.

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że Szpilka nie wygra swojej walki!

Zwrot trafi na konto użytkownika w formie środków bonusowych najpóźniej do 22 lipca do godz. 16:00.

Bonus do 2000 u bukmachera Forbet:

Bukmacher Forbet oferuje swoim graczom niezwykle ciekawy bonus na start. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, aby liczyć na bonus nawet do 1000 PLN. Natomiast za trzy pierwsze depozyty można zgarnąć nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym dostępny u tego bukmachera jest dostępny kod promocyjny BETONLINE, który trzeba wpisać podczas rejestracji. To sprawi, ze na konto gracza trafi bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.