Nie masz jeszcze konta u bukmachera Totalbet?? To jest bardzo dobra okazja, aby je założyć. Ponieważ już na start bukmacher daje Ci dwie bardzo ciekawe promocje, z których trudno nie skorzystać.

Po pierwsze wystarczy, ze założysz konto u bukmachera https://totalbet.pl/ i przejdziesz proces weryfikacji to dostaniesz freebeta w wysokości 25 PLN. O czym można przeczytać poniżej:

Ponadto bukmacher od pierwszego depozytu dopisuje równowartość wpłaconej kwoty na konto bonusowe, czyli jeżeli dokonamy wpłaty 300 PLN dostajemy drugie 300 PLN w formie bonusu. To wszystko sprawia, że mamy dwa razy więcej środków na grę. Chociaż trzeba zaznaczyć, że maksymalną kwota bonusu jaką bukmacher dopisze do konta jest to 500 PLN.

Jak aktywować bonus? Należy dokonać obrotu całą wartością depozytu. Poprzez zagranie minimum dwóch podobnych kuponów, gdzie kurs łączny nie będzie mniejszy niż 2.00.

Bukmacher po rozliczeniu kuponów z wymaganym obrotem depozytu zezwala na dokonywania zawarcia kuponów z konta bonusowego. Należy również pamiętać, że bukmacher podziela nasze konto na dwa salda: SALDO – pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE – pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA).

Jeżeli chcemy wypłacić środki z konta bonusowego to najpierw musimy dokonać sześciokrotnego obrotu wartością otrzymanego bonusu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Ponadto na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, z kursem minimalnym 1.20.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.