Nie masz jeszcze konta u bukmachera Totolotek? Jest to dobra okazja, aby to zrobić. Ponieważ operator ma bardzo ciekawą propozycję dla nowych swoich graczy. Już po poprawnym procesie weryfikacji dostaniemy od bukmachera Freebeta w wysokości 20 PLN, a dodatkowo za pierwszy depozyt bukmacher przyznaje 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1000 PLN.

Promocja jest skierowana od graczy, którzy jeszcze nie dokonali jeszcze pierwszej wpłaty u bukmachera. Jednak warto jest podkreślić, że trzeba dokonać rejestracji i wpłaty. Ponieważ już po samym procesie weryfikacji danych bukmacher przyzna nam freebeta w wysokości 20 PLN.

Minimalna kwota wpłaty jaką można dostać od bukmachera to 20 PLN. Bonus zostanie dopisany do naszego konta automatycznie po tym jak dokonamy pierwszej wpłaty na konto. To sprawia, że nigdzie nie musimy zgłaszać naszego udziału. Jednak należy pamiętać, że rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda bonusowego.

Ewentualna wygrana z zawartych kuponów zostanie dopisana do konta głównego, ale będzie ją można wypłacić dopiero po spełnieniu poniższych warunków obrotu:
-dokonać trzykrotnego obrotu łączną sumą wpłaty i otrzymanego bonusu. Przykładowo dokonaliśmy depozytu w kwocie 250 PLN, od bukmachera dostaliśmy w ramach promocji 250 PLN. Daje łączną kwotę obrotu 500 PLN.

  • Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe
  • W promocji biorą udział zdarzenia zarówno z oferty bukmacherskiej LIVE oraz przedmeczowe
  • Jednak nie ważny jak rodzaj kuponu wybierzemy łączny kurs na nim musi wynieść 2.00!!

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.