Bukmacher Forbet przedłuża promocję „szalony” tydzień”, w której to codziennie oferuje inną promocję dla swoich graczy. W dniu 25 kwietnia operator rozdaje bonusy swoim graczom po 25 PLN.

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Forbet rozdaje bonusy dla swoich graczy

Promocja jest skierowana do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc otrzymać bonus nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym w tej akcji jest zawarcie kuponu w dniu 25 kwietnia do godziny 23:59, którego stawka będzie nie mniejsza niż 100 PLN.

Lecz bukmacher Forbet wymaga, jeszcze, żeby kupon promocyjny składa się z co najmniej trzech zdarzeń. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs całkowity kuponu musi wynieść co najmniej 2.50.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Natomiast trzeba pamiętać, że bukmacher Forbet wykluczona nastepujące kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • systemowe
  • mające zdarzenia typu draw no bet (DNB)

Gracz, jeże spełnia powyższe warunki promocji, to automatycznie otrzyma bonus i to niezależenie od rozliczenia kuponu. Lecz każdy użytkownik może otrzymać jeden bonus.

Chcąc wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.