Bukmacher Forbet rozdaje bonusy w wysokości 25 PLN dla swoich graczy w dniu 2 maja. Wystarczy dokonać zakładu za co najmniej 100 PLN, aby cieszyć się z dodatkowego bonusu.

Forbet rozdaje bonusy

Forbet rozdaje bonusy

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym w tej akcji jest zawarcie kuponu w dniu 2 maja do godziny 23:59.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdej z nich będzie wynosił 1.30, zaś kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Stawka za jaka zostanie zawarty kupon musi wynieść dokładnie 100 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, to bukmacher Forbet przyzna automatycznie dla niego bonus w wysokości 25 PLN. Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia warunki tej promocji.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym ni z 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.