Jeżeli dokonujesz zakładów na E-sport u bukmachera LvBet to ta promocja jest skierowana prosto do Ciebie. Ponieważ wystarczy dokonać depozytu, aby od bukmachera otrzymać bonus w wysokości 50% wpłaty.

Promocja obowiązuje do niedzieli 13 grudnia. I jest skierowana do graczy którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera. Ponadto bonus dostaną Ci gracze, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Minimalna kwota przyznanie bonusu to 20 PLN. Maksymalnej kwoty bukmachera nie określa. Jednak w tej ofercie można maksymalnie otrzymać od bukmachera 100 PLN.

Bonus pojawi się na koncie po wpłacie i będzie aktywny przez 30 dni od momentu dokonania depozytu. I właśnie przez te dni będziemy mieli okazję korzystania z bonusu. A na pewno jest co obstawiać, emocji nie brakuje przecież w E-Sporcie, a dodatkowo można liczyć na wygrane co kilka minut.

A jest co obstawiać, ponieważ bukmacher LvBet ma dosyć bogatą ofertę sportów wirtualnych, tj. wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne!

Aby móc wypłacić bonus należy dokonać sześciokrotnego obrotem otrzymaną kwotą tylko w ofercie sportów wirtualnych.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.