Przed nami weekend, a tym samym nie można przejść obojętnie obok promocji jaką ofertuje bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy postawić trzy zakłady, gdzie każdy z nich za kwotę przynajmniej 50 PLN, a bukmacher niezależnie od rozliczeń kuponu przyzna bonus w wysokości 50 PLN.

Jest to promocja weekendowa i trwa do odwołania. Polega na zawarciu trzech kuponów od piątku do niedzieli, gdzie stawka każdego z nich nie będzie mniejsza niż 50 PLN.

W promocji mogą wziąć udział gracze Etoto, którzy mają aktywne konto u bukmacher i wcześniej dokonali co najmniej dwóch depozytów.

Ponadto, aby wziąć udział w promocji należy kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Warunki każdego kuponu musza być następująco:

  • kupon został zawarty i rozliczony od piątku do niedzieli – tego samego weekendu
  • na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30, a łączny kurs musi wynieść co najmniej 1.50
  • Stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN i pochodzić ze środków własnych

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji to po rozliczeniu kuponów bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN. Na każdego gracza przysługuje tylko jeden bonus w tygodniu.

Aby odebrać nagrodę trzeba kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Warunkiem wypłacenia bonusu jest dokonanie minimum sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, po kursie łącznym co najmniej 2.20. Ponadto jeżeli wybieramy kupon wielozdarzeniowy to kurs łączny pozostaje bez zmian, ale wówczas kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30. Typować można zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.