Forbet na sobotę 22 grudnia zachęca nowych graczy do siebie. Z tej okazji dla nowych użytkownikom przyznaje bonus powitalny w wysokości 20 PLN i to bez depozytu!

  1. Promocja obowiązuje jedynie w sobotę 22 grudnia i trwa do końca dnia.
  2. Aby skorzystać z promocji należy dokonać rejestracji na stronie bukmachera.
  3. Oferta promocyjna jest skierowana wyłącznie na nowych użytkowników a tym samym jednego gracza czy też adresu IP. Jeżeli osoby, dokonają nadużyć zostaną wykluczeni, natomiast ich konta automatycznie zostaną zamknięte.

Aby móc wypłacić bonus musisz dokonać na nim jednokrotnego obrotu o kursie minimalnym 2.00. Masz na to 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.