W piątek 8 lutego na boiska wraca LOTTO Ekstraklasa. W związku z tym, bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy. Ponieważ wystarczy wpłacić 25 PLN, aby otrzymać bonus od bukmachera.

Promocja dotyczy graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Jednak należy pamiętać, że promocja trwa do 11 lutego do godz. 18:00.

Minimalna kwota jaka podlega promocji to 25 PLN. Jednak należy pamiętać, że podczas depozytu musimy wybrać „Bonus do 100 PLN”. Będzie to widoczne na koncie gracza. Ale tylko tego, który dokonał wcześniej przynajmniej jednego depozytu.

Wówczas otrzymasz od bukmacher 2% swojego depozytu z mnożnikiem z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Aby otrzymać 100 PLN, trzeba dokonać wpłaty przynajmniej w kwocie 200 PLN. Bonus pojawi się na koncie po zalogowaniu najpóźniej w poniedziałek 11 lutego do godz. 18:00.

Jednak należy pamiętać, że bonus trzeba aktywować poprzez poprzez kliknięcie „aktywuj” po czym należy zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą znajdować się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25
  • łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.50

Z promocji są wykluczone kupony:

  • systemowe
  • mające zdarzenia z sportami wirtualnymi
  • wykorzystaną opcją Cash-out

Kwota depozytu po otrzymaniu bonusu z mnożnikiem podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeżeli jest to kupon wielozdarzeniowy to kurs każdego zdarzenia musieli wynieść minimum 1.50. Kupony systemowe nie są wliczane do obrotu.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.