Legalny polski bukmacher zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zagrać kupon w piątek 16 sierpnia w godzinach 17:00 – 18:00, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna

Większe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna

Ta oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa w każdy piątek, kiedy rozgrywana jest piłkarska PKO Ekstraklasa. Najbliższe Happy Hours z bukmacherem Fortuna jest już dzisiaj. Ta akcja trwa w godzinach pomiędzy 17:00 – 18:00.

W tych godzinach na stronie bukmachera Fortuna pojawi się bonus kursowy „Happy Hours” należy go dodać i tym samym liczyć na ewentualną większą wygraną.

Chcąc skorzystać z tej promocji należy zagrać kupon w tych godzinach, na którym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Operator dopuszcza kupony AKO i MAXIKOMBI.

Kupon może zostać zawarty zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej tego operatora.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Lecz należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Stawka za jaką musi zostać zagrać kupon promocyjny nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony, na których będą znajdować się zdarzenia z Superoferty, Hitu dnia oraz bezpiecznym zakładem.

Kupony, na których znajduje się bonus „Happy Hours” nie podlegają opcji „Early Cash Out”.

Każdy typer podczas tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna posiada ciekawy pakiet powitalny dla swoich graczy.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby liczyć na darmowy freebet bez depozytu o wartości 20 PLN.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejne bonusy, czyli zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.