Masz zamiar dokonać depozytu u bukmachera LvBet? Jak tak, to warto skorzystać z promocji, jaką oferuje bukmacher. Ponieważ można otrzymać nawet do 200 PLN.

Promocja trwa do dnia 14 lutego do godz. 23:59. A udział w niej mogą wziąć udział te osoby, które mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonały przynajmniej jednego depozytu.

Aby liczyć na bonus od bukmachera LvBet należy dokonać wpłaty. Minimalna kwota, jaka bierze udział w promocji to 25 PLN. Maksymalna nie jest określona, ale najwięcej można otrzymać 200 PLN w kwocie bonusu. Podczas wpłaty należy pamiętać, że trzeba wybrać opcję „Bonus do 200 PLN”.

Po spełnieniu tych warunków można dokonać wyboru zdarzeń, a żeby kupon wziął udział w promocji to musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.25
  • kurs całkowity kuponu natomiast musi wynosić minimum 2.50

Po spełnieniu tych warunków trzeba dokonać aktywacji bonusu poprzez opcję na kuponie „wykorzystaj bonus”. Po tym należy kliknąć „aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Otrzymaną kwotę od bukmachera będzie można wypłacić pod spełnieniu następujących warunków:

  • dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • kurs całkowity zarówno kuponu pojedynczego jak i wielozdarzeniowego nie może być mniejszy niż 2.50
  • wybierając kurs wielozdarzeniowy kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynieść minimum 1.50

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.