Lubisz typować bramki podczas spotkań piłki nożnej? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok oferty bukmachera Etoto, który to proponuję promocję na zdarzenia poniżej/powyżej bramek. Wystarczy zawrzeć kupon za minimum 50 PLN i przy ewentualnej wygranej otrzymać freebeta w wysokości 25 PLN.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto. Ponadto wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Do tego trzeba zgłosić swój udział w promocji poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Jest to promocja tygodniowa. Na przestrzeni pełnego tygodnia, tj. od każdego poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59 musimy zawrzeć kupon i musi zostać on rozliczony.

Aby nasz kupon liczył się w promocji musie spełniać poniższe warunki bukmachera:

  • musi być to zakład pojedynczy
  • dozwolone są zdarzenia z piłki nożnej zarówno z oferty na żywo jak i przedmeczowej
  • na kuponie musza znajdować się jedynie typy z piłki nożnej dotyczy ilości bramek, tj. suma goli więcej/mniej, suma goli pierwsza połowa więcej/mniej, suma goli druga połowa więcej/mniej, suma goli drużyna więcej/mniej,
  • minimalna stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN
  • minimalny kurs na kuponie nie nie może być mniejszy niż 1.02
  • środki za jakie został zawarty kupon musza pochodzić ze salda głównego (freebety nie są liczone podczas tej promocji)

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony, jako przegrany to przysługuje Ci freebet w wysokości 25 PLN. Należy go aktywować poprzez kliknięcie „zatwierdź”. Bonus zostanie przypisany maksymalnie do 72 godzin po rozliczeniu zakładu. Warto pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można odebrać jeden bonus.

Po aktywowaniu freebeta możemy dokonać zawarcia kuponu bez żadnego ryzyka i kosztów. Lecz należy pamiętać, że ewentualna wygrana będzie pomniejszona o wartość freebeta.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.