Interesujesz się E-Sportem? Dokonujesz zakładów na e-sport? To warto skorzystać z promocji, jaką prowadzi bukmacher Etoto na kupony, na których będą same zdarzenie z E-Sportu. Ponieważ wystarczy, że dokonasz zakładu za minimum 50 PLN, a przy ewentualnej przegranej kuponu bukmacher zwróci Ci połowę stawki.

Jest to promocja tygodniowa i liczona jest od poniedziałku od poniedziałku od godziny 00: 00 do niedzieli do godziny 23:59. I w tych dniach musimy zawrzeć kupon, a także musi zostać on rozliczony przez bukmachera.

Promocja jest skierowana do osób, które mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali przynajmniej dwóch wpłat.

Aby wziąć udział w promocji trzeba się do niej zgłosić. Poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia. A także nasz kupon musi spełniać następujące warunki:

  1. Musi zostać zawarty i rozliczony od poniedziałku od godziny 00: 00 do niedzieli do godziny 23:59.
  2. Minimalna stawka to 50 PLN. Środki muszą pochodzić z salda głównego. Ponieważ granie freebetami bądź innymi środkami będzie oznaczać, że kupon nie jest brany pod uwagę w promocji.
  3. Łączny kurs zarówno kuponów wielozdarzeniowych jak i pojedynczych nie może być mniejszy niż 1.02.
  4. Kurs każdego zdarzenia na kuponie wielozdarzeniowym musi wynosić, co najmniej 1.02.
  5. Muszą na kuponie znajdować się jedynie zdarzenia z E-sportu.

Jeżeli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione, a do tego kupon zostanie rozliczony, jako przegrany to przysługuje bonus w wysokości 50% stawki, za jaką został zawarty kupon.

Aby odebrać bonus należy po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Maksymalna wartość otrzymanego bonusu wynosi 100 PLN. Na przestrzeni jednego tygodnia można odebrać maksymalnie jeden bonus.

Otrzymany bonus można wypłacić pod warunkiem sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, a także:

  • zawarcia kuponu pojedynczego oraz wielozdarzeniowego, gdzie kurs łączny będzie wynosił minimum 2.20.
  • na kuponie AKO zdarzenia muszą znajdować się z kursem minimum 1.30
  • zakład anulowany nie jest liczony do obrotu.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.