Już w sobotę – 23 marca dojdzie do gali KSW 47, która zapowiada się niezwykle ciekawie. Ponieważ swoje walki stoczą, m.in. Pudzianowski czy Nerkul. W związku z tym bukmacher Fortuna prowadzi promocję, w której rozdaje 10 bonów do sieci sklepów Media Expert.

Walcz o nagrody z Fortuną

Walcz o nagrody z Fortuną

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy dokonać zakładów na żywo podczas gali KSW – 23 marca.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W promocji biorą udział tylko te kupony, które mają przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na żywo bukmachera z gali KSW 47. A na pewno będzie z czego wybierać, tym bardziej, że czeka nas walka pomiędzy Kołeckim, a Pudzianowskim.

Nagrodą w tej promocji jest 10 bonów do sieci Media Expert o wartości 500 PLN każdy. Trafią one do osób, które podczas trwania KSW 47 dokonają największego obrotu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.