Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom niezwykłe ciekawy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus nawet do 3000 PLN!!

Darmowy pakiet startowy u bukmachera Betfan

Darmowy pakiet startowy u bukmachera Betfan

Najnowszy pakiet powitalny skierowany jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Betfan.

Chcąc liczyć na promocję nie trzeba nigdzie zgłaszać się po nagrody. Wystarczy bowiem założyć konto stronie bukmachera Betfan. Sam proces rejestracyjny nie jest trudny i nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest użycie kodu promocyjnego BETONLINE. Trzeba go wpisać w formularzu rejestracyjnym. Osoba, która tego nie zrobi nie będzie miała później już możliwości tego wykonać. Wpisanie tego konta sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. Warto jest wiedzieć, że promocją u tego operatora są objęte trzy pierwsze wpłaty, za którą maksymalnie można otrzyma 1000 PLN, ponieważ bukmacher Betfan przyznaje bonus równowartości depozytu.

Dodatkowo pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cahsbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Jednak na kuponie powitalnym muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.20, zaś stawka kuponu musi wynosić minimum 20 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.