Ciekawą ofertę powitalną dla nowych graczy przygotował bukmacher Forbet. Ponieważ wystarczy, że dokonasz rejestracji konta i dokonasz minimum trzech depozytów, a możesz zgarnąć łączny bonus w kwocie 1200 PLN.

Promocja obowiązuje do końca 28 lutego. I do tego czasu musimy założyć konto, bądź dokonać trzech pierwszych depozytów u bukmachera. Lecz trzeba pamiętać, że wszystkie próby wyłudzenia, tj. m.in. zakładanie multikont będzie skutkowało tym, że bukmacher zablokuje nam konta.

Promocja dotyczy dokonania trzech pierwszych depozytów u bukmachera. Należy pamiętać, że najmniejsza kwota depozytu to 20 PLN. Jednak łącznie za trzy depozyty możesz uzyskać nawet 1200 PLN. Więc warto dokonać rejestracji konta i odebrać bonus od bukmachera:
-pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

Bonus do konta gracza przyznawany jest automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania całej kwoty depozytu.

Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu wielkością depozytu, gdzie kurs minimalny będzie wynosił minimum 2.00. Dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu zawierając kupony, które będą posiadać minimum trzy zdarzenia. Każde z nich musi mieć kurs co najmniej 1.30. Mamy czas na dokonanie obrotem to 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.