Z okazji piątku 14 grudnia bukmacher Forbet daje bonus w wysokości 30 PLN na Sporty Wirtualne. Co zrobić, żeby go dostać? Należy postawić dzisiaj przynajmniej 10 kuponów po stawce co najmniej 10 PLN. Co zrobić , aby bonus trafił na Twoje konto? Szczegóły promocji znajdują się poniżej:

W promocji mogą wziąć udział tylko osoby, które mają aktywne konto u bukmachera Forbet. Promocja jest jednodniowa, czyli obowiązuje w dniu dzisiejszym 14 grudnia, do godz. 23:59.

Musimy postawić 10 kuponów, a stawka na każdym z nim nie może być mniejsza niż 10 PLN. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 2 zdarzenia, gdzie kurs nie może być mniejszy niż 2.00.

Bonusu w wysokości 30 PLN, otrzyma każdy gracz, który spełni powyższe kryteria. Nie ma znaczenia, czy kupon zostanie rozliczony jako wygrany, czy przegrany. Bonus pojawi się na koncie maksymalnie w poniedziałek do godz. 23:59, i aby go wypłacić mamy czas 30 dni na czterokrotny obrót po kursie nie mniejszy niż 2.00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich..