Na środę 19 grudnia bukmacher Forbet przygotuje specjalną promocję z okazji Klubowych Mistrzostw Świata. Jeżeli zostanie spełniony przynajmniej jeden z następujących warunków: Benzema strzeli min. dwie bramki, Ramos otrzyma czerwoną kartkę czy Marcelo asystuje przy bramce, bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 30 PLN.

Głównym warunkiem jest zawarcie kuponu dzisiaj, czyli 19 grudnia do godziny 17:30!! Natomiast wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do końca dnia dzisiejszego.

Na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zakłady, gdzie kurs każdego musi wynieść przynajmniej 1.30. Stawka kuponu musi być równa 59 PLN!!

Bonus automatycznie zostanie dopisany do Twojego konta, jak spełniasz powyższe warunki, a do tego jeżeli zostanie spełnione jedno z kryteriów promocji:
-Benzema strzeli min. dwie bramki
-Ramos otrzyma czerwoną kartkę
-Marcelo asystuje przy bramce

Bukmacher natomiast ma swoje zastrzeżenia, a mianowicie nie można grać systemem, środkami bonusowymi, a także typować typu DNB!

Otrzymamy bonus musimy obronić czterokrotnie, przynajmniej po kursie 2.00, a mamy na to 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.