Bukmacher Forbet zwiększa depozyt dla swoich graczy w dniu 20 marca o 50%. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 20 PLN, aby otrzymać darmową gotówkę na grę. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Należy jednak pamiętać, że jest to promocja jednodniowa i obowiązuje jedynie w dniu 20 marca do godz. 23:59.

Bukmacher Forbet zwiększa depozyt o 50% jedynie w dniu 20 marca. Minimalna kwota od jakiej przysługuje promocja to 20 PLN. Natomiast maksymalnie może otrzymać 500 PLN. Jednak, aby taka kwota trafiła na konto gracza trzeba dokonać wpłaty za co najmniej 1000 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Trzeba również pamiętać, że bonus trzeba odblokować. Poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu kwotą równą depozytowi. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00, a poza tym kupony systemowe nie biorą udziału w promocji.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00/. Bukmacher daje 14 dni na dokonanie obrotu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.