Interesujesz się zmagania w najmocniejszych ligach w piłce nożnej? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką ma dla swoich graczy bukmacher Forbet, który podczas tego weekendu, czyli do 10 marca zmniejsza ryzyka przegranej.

Forbet tnie ryzyko na weekend

Forbet tnie ryzyko na weekend

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja polega na zawarciu kuponu za kwotę równo 99 PLN (środki muszą pochodzić z konta głównego) na zmagania z oferty piłki nożnej następujących lig: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa. To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, a także się zapisywać.

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum 5 zdarzeń, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35. W promocji zaliczane są zakłady przedmeczowe jak i na żywo. Jednak kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu są wykluczone z promocji.

Należy pamiętać, że zwrot będzie przyznany tylko wtedy, kiedy będzie jedna pomyłka na kuponie!

Kod promocji BETONLINE na freebet

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon okazał się przegrany to bukmacher Forbet przyzna Ci zwrot w kwocie stawki zostanie przyznany w formie bonusu do konta gracza najpóźniej w poniedziałek 11.03.19, do godz. 16:00.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić po dokonaniu czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.