Interesujesz się sportami wirtualnymi? Jak tak to dokonaj depozytu i odbierz 50% depozytu na grę w sportach wirtualnych.

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. Promocja trwa do 29 marca. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocja polega na dokonaniu depozytu, minimalna kwota to 20 PLN, aby odebrać 50% wpłaty na grę w sportach wirtualnych. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN, a żeby taka kwota trafiła na konto gracza, trzeba wpłacić co najmniej 200 PLN.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Należy pamiętać, że na jednego gracza przysługuję tylko jeden bonus! Ta akcja promocyjna trwa do 29 marca do godz. 23:59.

Otrzymaną gotówkę od bukmachera LVbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną wartością, ale na zdarzenia jedynie ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.