Interesujesz się włoską Serie A? Śledzisz poczynania naszych zawodników w tych rozgrywkach? To nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką oferuje swoim graczom bukmacher LvBet, który zwiększa wygrane na zmagania dwudziestej piątej kolejki włoskiej Serie A o 14%.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji to nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału. Bowiem w promocji automatycznie biorą wszystkie kupony, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera na zmagania dwudziestej piątej serii spotkań włoskiej Serie , która zostanie rozegrana w dniach 22-24 lutego.

A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera jest dosyć bogata, a poza tym dojdzie do pojedynków, w których duże szansę na grę dostaną Polacy, tj. Milan – Empoli, Bologna – Juve czy Parma Napoli.

Bukmacher daje dosyć szerokie pole manewru odnośnie zawarcia kuponu. Bowiem można dokonać kuponów na zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1 ligi włoskiej w dniach 22.02-24.02.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki muszą pochodzić z konta głównego. Co istotne w tym wszystkim kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu z strony internetowej o automatycznie jesteśmy wykluczeni z promocji. Spełniając powyższe warunki i w razie rozliczenia kuponu jako wygrany bukmacher zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.