Bukmacher TOTALBet do 31 sierpnia 2019 przeprowadza promocję Lucky Lock, w której to nagradza codziennie pięciu typerów bonusami za minimum 50 PLN. Sprawdzaj, czy to Ty nie znalazłeś się na liście typerów.

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Darmowe codziennie bonusy od legalnego bukmachera

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja aktywna jest do 31 sierpnia 2019. Do tego dnia bukmacher TOTALBet codziennie nagradza pięciu graczy, którzy danego dnia posiadają aktyny kupon. Minimalna stawka to 1 PLN!

Losowanie odbywa się codziennie od godz. 16:00.

Jest niewątpliwie warto śledzić wyniki losowania. Ponieważ łączna pula tej promocji to 23 000 PLN. Natomiast każdego dnia zwycięzcy mogą otrzymać bonus wysokości minimum 50 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Wyniki losowania dostępne są na stronie bukmachera o godz. 19:00.

Zwycięzcy, chcąc odebrać bonus muszą zalogować się na swoje konto na stronie bukmachera TOTALBet w godzinach 19:00 – 20:00 i zaznaczyć opcję „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALbet Lucky Look i odbieram nagrodę”. To sprawi, że bonus automatycznie trafi na konto gracza.

Użytkownik, który będzie na liście zwycięzców, a nie zdąży odebrać nagrody to ona przepada i jest „dokładana” do puli na następny dzień.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.