Bukmacher TOTALBet na polskim rynku bukmacherskim jest już jeden rok. Z tej okazji oferuje dla swoich graczy bonus w wysokości 100% dokonanej wpłaty. Należy dokonać wpłaty do 5 lipca do godz. 23:59, aby cieszyć się z darmowej gotówki na grę.

Darmowy bonus za wpłatę u bukmachera TOTALBet

Darmowy bonus za wpłatę u bukmachera TOTALBet

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać do 5 lipca do godz. 23:59. Chcąc liczyć na darmowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Podstawowy, a zarazem konieczny warunek tej promocji jest dokonanie depozytu do 5 lipca do godz. 23:59. Minimalna kwota jaka bierze udziału w akcji to 100 PLN.

W zamian bukmacher przyzna równowartość wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Przykładowo, użytkownik wpłacił 400 PLN, druga taka sama kwota trafi na konto gracza w formie środków bonusowych.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że otrzymany bonus należy aktywować. Należy to zrobić poprzez zagranie kuponu lub też kuponów, których łączna stawka będzie równa kwocie depozytu. Kurs każdego kuponu w trakcie odblokowania nie może być mniejszy niż 2.00.

Bonus dla nowych graczy na start

Gracz, który nie posiada konta u tego operatora to jest dobra okazja do tego, żeby dokonać rejestracji. Ponieważ operator TOTALBet w zamian za założenie konta przyzna darmowy bonus w wysokości 10 PLN.

Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. A trafią one na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.