Każdy nowy gracz legalnego bukmachera BetClic może zdobyć cashback do kwoty 500 PLN! Nie masz jeszcze konta? Poznaj szczegóły oferty specjalnej na start!

Cashback powitalny Betclic do 500 PLN!
Cashback powitalny Betclic do 550 PLN!

Cashback na start w Betclic

Aby zarejestrować konto, wystarczy poświęcić na to kilka wolnych chwil. Co bardzo ważne, bonus powitalny BetClic można otrzymać tylko przy pierwszym zagranym kuponie!

Cashback jest zwrotem w przypadku przegranego pierwszego kuponu. Jeżeli zatem postawimy na swoich faworytów, a ci nas zawiodą, dostaniemy z powrotem wszystkie postawione pieniądze.

betclic polska bonus na rok 2020
Darmowy bonus legalnego bukmachera Betclic w Polsce

Zwrot nie może wynieść więcej niż 550 PLN. Dodatkowe środki mogą być wykorzystane tak samo, jak każde inne – na obstawianie wszystkich dyscyplin z oferty bukmachera BetClic.

Zwrot stawki na start – Betclic Polska

Czy można powiedzieć, że jest to darmowy bonus na start? W pewien sposób tak, ponieważ nie ponosimy żadnych kosztów tego, żę bukmacher oddaje nam kasę!

Warto przy rejestracji pamiętać o możliwości podania kodu promocyjnego. Hasło „KOD550” wpisuje się w jednej z rubryk w ostatnim etapie zakładania konta.

Firma bukmacherska BetClic jest w Polsce legalna, dlatego granie u niej nie wiąże się z przykrymi konsekwencjami prawnymi. To dobra wiadomość dla każdego, komu zależy na obstawianiu w zgodzie z ustawą hazardową!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.