Każdy gracz, który kiedyś już obstawiał zakłady, zastanawia się, co trzeba zrobić, aby wygrywać u bukmachera częściej. Dlatego też odpowiadając na to pytanie, my przygotowaliśmy dla was poradnik, który pomoże wam dowiedzieć się czegoś więcej o zakładach!

Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

Musisz inwestować czas, aby wygrywać

Niestety, jeśli chcesz wygrywać więcej zwycięstw u bukmachera, musisz zostać ekspertem w określonej dziedzinie. Na przykład, po prostu regularnie zwracając uwagę na grę, stawiając zakłady i analizując statystyki, możesz spróbować odkryć nieścisłości w zakresie prawdopodobieństwa i zysku od buka, co może być dobrą strategią na początek. Oczywiście firmy zajmujące się zakładami rzadko popełniają błędy, ale jeśli podążasz za trendem i uzyskasz informacje o kontuzjach kluczowych graczy tak wcześnie, jak to możliwe, możesz postawić wyższe zakłady, zanim buk w ogóle zmieni ofertę. Oczywiście niektórzy gracze niewiele wiedzą o sporcie. Jak więc wygrywają? Posiadają rozległą wiedzę z zakresu matematyki i potrafią ją wykorzystać w praktyce. W końcu zakłady sportowe i kursy opierają się na prawdopodobieństwie, więc możesz obstawiać i wygrywać w grze, nie wiedząc zbyt wiele o sporcie, ale jest to głównie zarezerwowane dla tych, którzy mają niezwykłe umiejętności w tej dziedzinie.

polski bukmacher sts bonus 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez wpłaty własnej. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak ograniczyć swoje straty?

Przy typowaniu zakładów w mniejszym lub większym stopniu uniemożliwia podjęcie ryzyka wydawania pieniędzy – na początku wydaje się to zaskakujące, ale jest to szalony sposób, ponieważ jest to bardzo prosty sposób na zdobycie doświadczenia. To jedyna różnica, ponieważ wszystkie inne problemy (takie jak umieszczanie kuponów) są takie same. Analizujesz zakłady u bukmachera w ten sam sposób, sprawdzając kursy i co zrobił krupier w ostatnim momencie obstawiania. Brzmi ciekawie, ale oprócz swojej „satysfakcji” z porażki bukmachera możesz się też sporo dowiedzieć o grach losowych, bo wtedy możesz bezpiecznie spożytkować swoje środki i w każdej chwili przełączyć się na właściwe obstawianie zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj, nie wszystkie zakłady są przewidywalne

Z całą pewnością mimo to możesz uniknąć przegranej. Aby uniknąć zbyt dużej straty, upewnij się, że całkowicie unikasz wszelkich zakładów wielkiego ryzyka. Nie próbuj wygrywać tak szybko, jak to możliwe. To może być najbardziej podstawowy błąd. Gdy działamy nieracjonalnie, kierujemy się emocjami, które z kolei skłaniają do podejmowania ryzyka, które jak wszyscy wiemy, zwykle wiąże się z porażką. Jeśli chcesz stracić jak najmniej, znajdź sposób na poradzenie sobie ze stratą. Pamiętaj też, aby stawiać tylko zakłady o wysokiej wartości i pomijać inne niegodne zakłady. Ponadto, prosimy nie stawiać dwóch lub więcej zakładów na jeden kupon loterii i nie stawiać tego samego zakładu na wielu losach, w przeciwnym razie Twoje szanse na wygraną zostaną zmniejszone. Jako gracz powinieneś także przetestować swój system przewidywania. Robiąc to, nie szukaj złych zależności, ponieważ zasłonią one ważne machinacje w twoim systemie. Musisz także poprawnie zrozumieć rynek zakładów. Kluczowe jest to, że legalny bukmacher ma bardzo szeroką ofertę. Dlatego warto zwrócić uwagę na typy bukmacherów, którzy potrafią zminimalizować ryzyko.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.