Obstawianie u bukmachera często jest okraszone wieloma porażkami – w końcu nic dziwnego, skoro firmy oferujące zakłady zatrudniają specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jednakże czy jest jakiś sposób na to, aby ich przechytrzyć? Na pewno jest, ale czy my ci go podsuniemy – to już musisz sprawdzić sam!

Co zrobić, aby lepiej obstawiać u bukmachera? – Poradnik

,,Inwestycja”

Przed rozpoczęciem gry u bukmachera najlepiej się zastanowić, ile pieniędzy możesz zainwestować na grę. Warto jest tu skorzystać z odpowiedniego systemu stawkowania, ponieważ to może ci pomóc w korekcji błędów w twoim stylu obstawiania

W grach, które uważamy za bardziej wiarygodne, nasze stawki będą oczywiście wyższe niż w grach bardziej ryzykownych. Najważniejszą zaletą jest to, że w starannie dobranych typach można było zmniejszyć ryzyko straty środków. Korzystanie z systemów bukmacherskich zmusza nas również do przestrzegania dyscypliny, która jest bardzo ważna, gdy rozważamy zarabianie pieniędzy poprzez obstawianie zakładów. A o co chodzi z tą dyscypliną?

polski bukmacher sts bonus 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez wpłaty własnej. Kod promocyjny: BETONLINE

Dyscyplina

Polega to mniej więcej na tym, że kiedy zdarzy ci się przegrana, to zamiast obstawiać kilka razy pod rząd ponownie uspokoisz się, a następnie zamiast się denerwować, na spokojnie przeanalizujesz co poszło nie tak, aby więcej już tego samego błędu nie popełniać. Idąc jednak dalej, to również omijanie szukania…

Płatne portale

W Internecie jest wiele witryn, czy blogów, które zawierają wskazówki o obstawianiu zakładów bukmacherskich za pieniądze. Jeśli tak jak wcześniej wspominaliśmy, jesteś zły z tego powodu, że przegrałeś, I pociągła cię nagle wizja szybkiego odrobienia strat, to możesz zostać wręcz oszukany – w postaci płacenia osobom, które na przykład nie mają pojęcia ani pewności, że taki zakład wytypowany przez nich się uda. Należy pamiętać, że w 90% przypadków takie strony i grupy są po prostu oszustwem i czerpią zyski z naiwności gracza. W sporcie nic nie da się ustalić, nawet jeśli wystąpią pewne wyniki, dla zwykłych graczy nie będą one pojawiać się na co dzień i trudno je przewidzieć. Jeśli dana gra jest ustawiona, to zwykle będzie kilka osób, które o niej wiedzą i oczywiście nie planują się nią dzielić z innymi, bo więcej osób będzie wiedziało o takiej grze, to szanse na tę grę automatycznie zaczną spadać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz wygrywać

Przede wszystkim należy dużo czytać, analizować wszystkie statystyki i aspekty związane z daną grą. Każda ważna informacja, którą znajdziemy, da nam więcej szans na wygranie zakładu. Warto sprawdzić, co opowiadają na forach bukmacherskich inni gracze, czytać fora i grupy, ale pamiętaj, że ostateczna decyzja należy do nas. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii na temat swojej analizy, ale daj nam znać, że nawet najlepsza analiza może być niedokładna. Wierząc w nasze przekonania, będziemy w stanie naprawić swoje błędy i wyciągnąć ważne wnioski, które z pewnością zaowocują w przyszłości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.