Stosunkowo wiele osób zadaje sobie to pytanie. Czy jest możliwe, aby żyć wyłącznie z zakładów bukmacherskich? Czy w ogóle takie osoby istnieją? Czy początkujący mogą dołączyć do tego grona? Te i inne zagadnienia zostały poruszone w dzisiejszym artykule. Zostań z nami, przeczytaj i dowiedz się po prostu więcej.

jak życ z bukmacherki
Czy można żyć z zakładów bukmacherskich w Polsce?

Czy istnieją osoby, które zarabiają tylko na bukmacherce?

Okazuje się, że istotnie są osoby, które żyją tak naprawdę tylko z bukmacherki. Są też ludzie, dla których zakłady stanowią główne źródło utrzymania. Fachowcy, którym się powodzi właściwie inwestują swoje pieniądze i dywersyfikują zasoby. W związku z tym nie skupiają się tylko na zakładach bukmacherskich. Kupują np. mieszkania i wynajmują je potem lokatorom. W pewien sposób osiągają pasywny dochód. Pieniądze są stabilne i można na nie liczyć każdego kolejnego miesiąca (jeśli oczywiście mieszkanie nie będzie stało puste).

Od razu trzeba jednak zaznaczyć, że życie zawodowego typera nie jest wcale usłane różami. Na ten temat powstało już stosunkowo sporo mitów. Nie jest tak, że profesjonaliści w ogóle nie pracują. Często obstawianie meczów jest zdecydowanie trudniejsze niż zwykła praca na etacie. Trzeba bowiem naprawdę mocno przyłożyć się do selekcji typów. Jest to jedyna droga, żeby regularnie wygrywać pieniądze. Takie życie jest obarczone sporym stresem.

Trzeba zdawać sobie z tego sprawę. Nie jest to zatem rozwiązanie dla każdego. Nawet najlepsi mają przecież kryzysy. Wiedzą jednak, jak należy z tego wyjść obronną ręką. To różni ich od osób, które poddają się tak naprawdę po pierwszym niepowodzeniu lub całkowicie zmieniają sposób gry. Fachowcy są przygotowani na każdy scenariusz. Ten dobry i ten kompletnie dla nich niekorzystny.

polski bukmacher sts bonus 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez wpłaty własnej. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie porywaj się z motyką na słońce!

Spodobała Ci się taka właśnie perspektywa? Chcesz dołączyć do tego grona? Trzeba jednak wiedzieć, że zakłady bukmacherskie to wcale nie jest taki łatwy kawałek chleba. Osoby początkujące powinny mierzyć siły na zamiary. Na samym początku nie powinno się wybiegać aż tak daleko w przyszłość. Są oczywiście osoby, które w krótszym lub dłuższym okresie zostaną zawodowcami z prawdziwego zdarzenia. Do tego potrzebna jest jednak bardzo duża wiedza na temat konkretnej dyscypliny sportowej.

Fachowcy są bowiem najczęściej specjalistami od jednego, maksymalnie dwóch sportów. Liczy się doświadczenie oraz właściwe zarządzanie kapitałem. Nie obejdzie się bez samodyscypliny. Specjaliści mają plan na grę i konsekwentnie się go trzymają. Nie zmieniają go nagle, na wypadek jednego niepowodzenia. Jeśli jesteś osobą początkującą, to na samym starcie konsekwentnie zdobywaj wiedzę i ucz się zakładów bukmacherskich od podszewki. Kto wie, może w przyszłości też staniesz się zawodowcem?