Bukmacher BetClic oferuje bonus do 500 PLN każdego gracza, który typuje Mistrzostwa Europy w siatkówce i to bez znacznie jak kupony zostały rozliczone.

Bukmacher BetClic promocja na Mistrzostwa Europy w siatkówce

Bukmacher BetClic promocja na Mistrzostwa Europy w siatkówce

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Jedynie można tego dokonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji „siatkarski cashback„.

Należy widzieć, że w tej akcji biorą udział kupony zagrane w dniach od 12 do 19 września.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się zarówno typy z oferty przedmeczowej jak i LIVE. Jednak wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z Mistrzostw Europy w siatkówce.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50.

Stawka kuponu jak i ilość kuponów na jednego gracza w tej ofercie jest dowolna.

Bukmacher BetClic na koniec akcji dokona zsumowania łącznej stawki kuponów spełniając powyzsze warunki akcji. Po czym przyzna bonus 10% wartości postawiony kuponów, np. gracz zagrał kupon lub kupony na łączną kwotę 4000 PLN otrzyma darmowe środki o wartości 400 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza niezależenie od tego jak kupon/kupony zostały rozliczone.

BetClic: Darmowy kod promocyjny dla graczy

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka na start. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, a w zamian bukmacher aktywuje Cashback.

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Można maksymalnie otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.