Bukmacher Forbet nagradza graczy, którzy w dniu 9 maja dokonają zawarcia kuponu u tego operatora za minimum 100 PLN. W zamian operator przyzna bonus w wysokości 25 PLN.

Forbet rozdaje bonusy w czwartek za postawiony kupon

Forbet rozdaje bonusy w czwartek za postawiony kupon

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Jest to akcja jednodniowa i trwa jedynie w dniu 9 maja do godziny 23:59. I chcąc wziąć w niej udział właśnie musi w tych godzinach dokonać zawarcia kuponu, na którym bukmacher wymaga, żeby znalazły się minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Natomiast z akcji są wykluczone wszystkie kupony, które zostały:

  • zagrane systemem
  • mają zdarzenia typu draw no bet
  • zawarte za środki bonusowe:

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji automatycznie otrzyma od wspomnianego operator bonus w wysokosci 25 PLN i to nieznalezienie od rozliczenia kuponu.

Trzeba jednak pamiętać, że jeden użytkownik może otrzymać jeden bonus.

Bukmacher Forbet przyzna bonus do pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji. Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.