W dniu 18 kwietnia bukmacher Forbet przyznaje bonus w kwocie 25 PLN do kuponu, który zostanie zawarty za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Ta promocja skierowana jest do graczy, którzy posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja jest akcją jednodniową i trwa jedynie w czwartek 18 kwietnia do godziny 23:59. I chcąc wziąć udział w tej promocja trzeba dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Poza tym musi on spełniać następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  • kurs całkowity kuponu musi wynieść co najmniej 2.50

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet przyzna bonus w wysokości 25 PLN. Jednak promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu. Środki trafią na konto niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus na konto gracza trafi najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.