W dniu 30 maja bukmacher Forbet rozdaje bonus w wysokosci 25 PLN za kupon zawarty za co najmniej 100 PLN i to niezależenie od jego rozliczenia.

Forbet rozdaje darmowe bonusy

Forbet rozdaje darmowe bonusy

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u operatora Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest jedynie w dniu 30 maja w godzinach 00:00 – 23:59.

W tym godzinach należy dokonać zawarcia kuponu, nam którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Lecz należy pamiętać, że w tej akcji są wykluczone kupony, które będą miały zdarzenia typu draw no bet (DNB) oraz ze sportów wirutalnych II.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30. Natomiast kurs całkowity jednego kuponu musi wynieść minimum 2.50.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaki musi zostać zwarty kupon nie może być mniejsza niż 100 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet automatycznie przyzna bonus w wysokości 25 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Ta promocja jednak dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia te warunki.

Bonus trafi na konto gracza Forbet automatycznie i będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokonnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.