Bukmacher BetClic zachęca do rejestracji u siebie nowych użytkowników. Ten operator na start przyznaje darmowy bonus do 1000 PLN. Dodatkowo gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać z BetClic TV.

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy to jeszcze nie założyli jeszcze konta u bukmachera BetClic.

Promocja polega na rejestracji konta. Trzeba tego dokonać na stronie internetowej bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty. To wszystko sprawia, że nie zajmie on użytkownikowi zbyt wielu minut.

Należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Po spełnieniu tego warunku trzeba dokonać swojej pierwszej wpłaty. W zamian bukmacher Betclic przyzna równowartość pierwszego depozytu. Dokładnie mówiąc, np. typer dokonał wpłaty w wysokości 500 PLN druga taka sama kwota trafi na konto użytkownika w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Bonus na konto gracza trafi automatycznie po tym jak operator zaksięguje wpłatę. To wszystko sprawia, że środki są do wykorzystania automatycznie.

Istotne w tej promocji jest to, że akcja dotyczy tylko pierwszej wpłaty.

Oferta na start u bukmachera:

Nowi gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą w pełni legalnie i to online korzystać z BetClic TV, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe online.

Dodatkowo można się spodziewać, że w najbliższych dniach ciekawych promocji i bonusów ze strony tego operatora. Tym bardziej, że sezon Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.