Bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher w wysokości 40 PLN. Wystarczy pobrać aplikacje mobilną i ją zainstalować, aby otrzymać darmowy bonus do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus od bukmachera STS z aplikacji mobilnej

Darmowy bonus od bukmachera STS z aplikacji mobilnej

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja jest aktywna graczom do 25 lipca do godz. 23:59.

Chcąc otrzymać darmowy voucher należy pobrać aplikację mobilną bukmachera STS. Należy to zrobić z strony tego operatora, a następnie ją zainstalować. Ten proces nie zajmie zbyt wielu minut.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Następnie trzeba wyrazić chęć otrzymania darmowych środków na grę. Poprzez zalogowanie się do aplikacji i kliknięcie w opcję „Bonusy i aplikacje”.

To wszystko sprawi, że w dniu 26 lipca na koncie gracza pojawi się voucher w wysokości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie STS. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Pakiet powitalny bukmachera STS:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera to jest to dobra okazja, żeby je założyć.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a to sprawi, że darmowe środki trafią automatycznie na konto typera.

Poza tym bukmacher STS nowym graczom przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN w formie środków bonusowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.