Rozgrywki NHL się rozpędzają i z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował ciekawą promocję dla swoich typerów, gdzie to można liczyć na darmowy bonus o wartości 10 PLN i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Fortuna darmowy freebet

Fortuna darmowy freebet

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 18 do 20 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są proste. Wystarczy zagrać minimum trzy kupony w okresie trwania tej akcji, gdzie na każdym z nich będzie znajdowało się co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na zmagania z NHL. Bukmacher Fortuna dopuszcza kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN, ale z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

betclic darmowy kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przyznaje bonus o wartości 10 PLN dla graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone. W ramach tej promocji każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus

Nowi gracze u bukmachera Fortuna mogą liczyć na bonusy już na start, tj. freebet bez dokonania wpłaty o wartości 20 PLN.

Po dokonaniu natomiast pierwszej wpłaty gracz może liczyć na bonus 100% pierwszej wpłaty do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc aktywować ten pakiet powitalny należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracja konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.