Zbliżamy się dużymi krokami do końca sezonu. Jednak przed nami jeszcze finał Pucharu Polski, który zostanie rozegrany maja na PGE Narodowym. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział dodatkowe bonusy dla swoich graczy.

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu do dnia 2 maja do godz. 16:00, na którym będzie zdarzenia z finału Pucharu Polski, w którym zagrają ekipy Lechii Gdańsk oraz Jagiellonii Białystok.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Legalny bukmacher LVbet dopuszcza kupony pojedyncze orz kombi, ale musi na nich znajdować się typ z spotkania finału Pucharu Polski. A w tej promocji dopuszczalne zdarzenia są typu (1 x 2) z oferty przedmeczowej bukmachera. Natomiast stawka za jaki zostanie zawarty kupon nie może być mniejsza niż 50 PLN.

Spełniając powyższe warunki promocji można liczyć na dodatkowe bonusy od bukmachera:

-30 PLN, bramka w drugiej połowie lub doliczonym czasie gry
-50 PLN mecz zakończy się remisem 0-0
-40 PLN za czerwoną kartkę dla Łukasika lub Tarasa lub obu;
-40 PLN za bramkę zdobytą lewą nogą przez Haraslina lub Guilherme;
-150 PLN za hattrick Arvydasa Novikovasa lub Flavio Paixao;
-200 PLN, jeśli trener Stokowiec lub Mamrot zostaną odesłani na trybuny.

Z tej akcji natomiast są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe oraz wykorzystana została opcja Cash – out.

Ewentualny bonus trafi na konto gracza do dnia 6 maja do godz. 17:00. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.