Na sobotę 30 marca zaplanowano galę Fame MMA. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, gdzie bukmacher zwiększy wygraną kuponu o dodatkowe 50%.

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji. A co najważniejsze nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Promocja dotyczy jedynie zdarzeń gali Fame MMA, która odbędzie się 30 marca. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00.

Nie można zapominać ze bukmacher wyznacza specjalne warunki, jakie musi spełnić kupon, aby był brany pod uwagę w tej promocji. A są to:

  • na kuponie muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia
  • każde ze zdarzeń musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmacher i dotyczyć jedynie wydarzenia z FAME MMA
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu natomiast musi wynieść minimum 50 PLN
Kod promocji BETONLINE na freebet

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jak kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher przyzna dodatkowy bonus w wysokości 50% wygranych. Trafi on na konto gracza w dniu 1 kwietnia.

Trzeba jednak pamiętać, że na każdego gracza przysługuje jeden bonus. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.