Można powiedzieć, że już ostatnie promocje bukmacherów z okazji prowadzonego przez nich kalendarza adwentowego. Na dzisiaj, tj. 21 grudnia bukmacher daje nam freebeta w wysokości 20 PLN. O ile Twój kupon okaże się przegrany.

Promocja obowiązuje jedynie w piątek 21 grudnia i trwa do godziny 23:59.

Aby liczyć się w promocji musisz zawrzeć kupon za przynajmniej 70 PLN. Na kuponie muszą znajdować się na nim minimum dwa typy, gdzie kurs każdego nie będzie mniejszy niż 1.02.

Pamiętaj, że promocja dotyczy tylko tych kuponów, które zostały zagrane za środki gotówkę, tj. zawarcie kuponu za Freebety bądź też inne środki bonusowe automatycznie przekreślają Twoje szanse, aby liczyć na Freebeta.

Freebet przysługuje również tym kuponom, które po rozliczeniu okazały się przegrane. Jeżeli spełniasz te wszystkie warunki masz czas do godziny 23:59, aby odebrać bonus. Jeżeli tego nie zrobisz automatycznie on przepada.

Aby odebrać nagrodę trzeba tuż po zalogowaniu się na własne konto kliknąć „Zatwierdź”. Bonus trafi do użytkownika najpóźniej po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób