Jesteśmy już na ostatniej prostej z promocją bukmacherów, a dokładnie mówiąc prowadzonym przez nich kalendarza adwentowego. Etoto na dzisiaj, czyli 18 grudnia zachęca nas pograć hokej na lodzie. Jeżeli okaże się, że Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany. To bukmacher przyzna Ci Freebeta w wysokości 30 PLN.

Jednak trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie we wtorek 18 grudnia i trwa od godziny 0:00 do godz. 23:59. To właśnie w tych godzinach mamy czas, aby zawrzeć kupon i żeby został on rozliczony. Ponadto również do końca dnia bukmacher wyznacza nam czas na odebranie bonusu.

Jeżeli myśli o promocji bukmachera to stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN. Ponadto musza na nim znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia i tylko z hokeja na lodzie. Kurs każdego wydarzenia nie może być mniejszy niż 1.02, a Twój kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Jak wszystkie punkty, które znajdują się powyżej spełniasz to przysługuje Ci Freebeta w wysokości 30 PLN do wykorzystania na urządzeniu mobilnym. Jednak pamiętaj, że masz czas do godziny 23:59, aby odebrać bonus. Jak tego nie dokonasz to przepada on automatycznie.

Jeżeli tego nie zrobimy to automatycznie ona przepada. Aby ją odebrać musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.