Weekend zbliża się wielkimi krokami,a tym samym duża ilość spotkań u bukmachera. W związku z tym bukmacher Etoto przygotował promocję dla swoich graczy. Wystarczy, że od piątku do niedzieli dokonamy zawarcia trzech kuponów za minimum 50 PLN, a w zamian dostaniemy bonus od operatora w kwocie 50 PLN!

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto. A poza tym wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej akcji promocyjnej trzeba do niej się zapisać. Poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Odbierz bonus

Jest to promocja cykliczna i trwa do odwołania. Lecz obowiązuje jedynie podczas weekendów, tj. od piątku do niedzieli. I to właśnie w tym okresie musimy dokonać zawarcia minimum trzech kuponów oraz muszą zostać one rozliczone. Stawka każdego z nich musi wynieść co najmniej 50 PLN.

Należy jednak pamiętać, że kupony muszą zostać zawarte za środki własne. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Mamy wybór odnośnie kuponów. Ponieważ mogą być to kupony pojedynczego jak i wielozdarzeniewego. Jednak kurs łączny zarówno jednego jak i drugiego kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Poza tym wybierając kupon wielozdarzeniewego to kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Podczas każdego tygodnia jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Jeżeli spełniamy powyższe warunki należy odebrać bonus, poprzez kliknięcie „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną wartością
  • bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo
  • kurs każdego zdarzenia na kuponie będzie nie mniejsza niż 1.30
  • Kurs łączny kuponu wielozdarzeniowego lub pojedynczego musi wynieść minimum 2.20

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.